Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?
Kehale ja hingele Emotsiooniõli pudelid

Suurpuhastus

23.00

10ml (rullikpudel)

Kui sa oled suur asjade koguja ja säilitaja mõttega, et äkki läheb sul seda kõike kunagi vaja, siis see eeterlik õli on sulle!

 

SUURPUHASTUS

See 6-eeterlikust õlist koosnev assortii on juhuks, kui sul tekib vajadus puhastada oma elu igasugusest liigsest segadusest. Meie tänapäeva ühiskonnas on tavaline kõike koguda ning sellest siis kiivalt kinni hoida. Äkki läheb vaja?! Kuid reaalsus on see, et liiga palju asju koormab meid nii füüsiliselt kui vaimselt. Kui me laseksime kõrvalistel asjadel minna, saaks palju uut ja positiivset asemele tulla. “Suurpuhastuse” assortii loob soovi ja sisemise põnevuse müüa, annetada või kinkida enda asju, mida sul tegelikult vaja ei ole. Nii et kui sul on tekkinud tahtmine puhastada oma kodu liigsetest asjadest ning sul ei ole selleks energiat, siis kasuta seda assortiid, et muuta oma hoiakut ja energiat selle osas. (Sobib hästi vanematele)

Kui sa tunned, et see eetrlik õli kõnetab sind, siis kirjuta kindlasti tellimuse juurde Lisasoovide kastikesse, millest soovid üle kõige vabaneda, et saaksin õlisegu tehes rohkem konkreetsele teemale keskenduda. Seda infot näen ainult mina, seega ole julge ennast avama ja pikemalt kirjutama.

Peamised aroomiõlid, mida Suurpuhastus assortii sisaldab:

Sidrunhein on üks kõige puhastavam õli üldse. See pühib ära madala vibratsiooni, mis tekitab tunnet, et kõike peab alles hoidma ja igaksjuhuks säilitama. Sidrunhein vabastab sind kinnihoidmise tundest. Sa saad aru, et sinu enesehinnang ja eneseväärikus ei sõltu asjadest, mida sa omad ning laseb sellel kõigel minna.

Laim loob tänutunnet. Sa oskad olla tänulik pisiasjade eest, nagu näiteks selle eest, et sa hingad ja kõnnid sellel imelisel maal. Oma tänutundega lood sind ümbritsevates inimestes samuti positiivse õhkkonna.

Sidrun hoiab sind fookuses ja õigel teel.

Kaneel annab sulle enesekindlust. Ükskõik, kui raske su teekond on, annab see õli sulle kindluse, et sa saad sellega hakkama. Tunneli lõpus on alati valgus!

Elupuu tuletab sulle meelde, et usalda! Emotsionaalselt on raske lahti lasta, kuid ikkagi usalda!

Eetrlik õli on 10 ml rullikpudelis. Pudel on pakendatud karbikesse (võimalik valida kuldne, punane või must karbike). Juhend, millistesse kohtadesse seda peale kanda, on tootega kaasas.

See on ideaalne ja kasulik ka kingituseks, millega saad inimesi aidata ning nende ellu palju positiivset luua.

Kui sa soovid mingit konkreetset õli endale soetada, palun anna mulle teada.

Tarne:

Pakiautomaatidesse – Omniva ja Smartpost

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>