Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?
Kehale ja hingele Emotsiooniõli pudelid

Vabane hirmudest

23.00

10ml (rullikpudel)

Vabane hirmudest eeterlik õli aitab sul lahti lasta erinevatest hirmudest, millest sa alateadlikult kinni hoiad. Kellele see hirm tegelikult kuulub? Äkki sa oled selle kelleltki üle võtnud ja sellesse uskuma hakanud?

 

VABANE HIRMUDEST

See 9-aroomiõlist koosnev assortii on loodud inimesele, kes vaevleb erinevate hirmude käes.  Sul võib olla raskusi elus edasi liikuda ja muutusi omaks võtta. Sul ei ole aimugi, miks sul need hirmud üldse on. Need võivad olla põhjustatud mõnest lapsepõlvetraumast, mis on talletunud sinu alateadvusesse ja millest sa ise teadlik ei ole. Kõik need hirmud takistavad sul nüüd oma unistuste elu elamast.
Loomulikult baseeruvad kõik hirmud valedel ja “Vabane hirmudest” assortii on siin suureks toetajaks ja abimeheks. Ta aitab sul lahustada seda vibratsiooni, mille sa oled ise kinnistanud oma erinevatesse kehadesse. Ta ühendab su sellest lahti ning viib su vibratsiooni kõrgemale tasandile.

Kui sa tunned, et see eeterlik õli kõnetab sind, siis kirjuta kindlasti tellimuse juurde Lisasoovide kastikesse, mis hirm sind valdab ja millest soovid vabaneda. Või siis kirjuta teema, millele peaksin õlisegu tehes rohkem keskenduma. Seda infot näen ainult mina, seega ole julge ennast avama.

Peamised aroomiõlid, mida Vabane hirmudest assortii sisaldab:

Kadakamari aitab sul vabaneda hirmudest üldiselt. Ta toob välja hirmu kohtadest, kus see end peidab ja aitab sul näha, mis see päriselt on. Kui sa vaatad hirmule näkku ja tajud seda, saad sa aru, kui väike see hirm tegelikult on ja kui suureks sa selle ise enda jaoks teinud oled.

Kardemon annab sulle “kullipilgu”, et sa saaksid näha, mis sinu olukorras üldse toimub. Kui sa vaatad oma hirmu kaugemalt, siis tajud, et see ei olegi tegelikult nii suur enam. Kardemon loob sulle energeetilise keskkonna, milles hakkad oma olukorda hoopis teisest küljest ning leidma lahendusi.

Sidrun puhastab jõuliselt sinu madalat vibratsiooni kõikidest hirmudest.

Must pipar on parim sõltuvustest vabastaja. Ka hirm on teatud mõttes sõltuvus, sest me ei taha sellest kuidagi lahti lasta.

Kaneel aitab sul olla see, kes sa päriselt oled – sina kogu oma võimsuses ja väes.

Sandlipuu rahustab su meele, et saaksid olla ühenduses iseendaga ja kuulata oma südant.

Seeder tugevdab sinu kopse, et saaksid sügavalt ja avaralt hingata ning rahuneda. Hirm tekitab pindmist hingamist, aju ei saa piisavalt hapnikku ning kõik see kokku tekitab ärevaid tundeid.

Eeterlik õli on 10 ml rullikpudelis. Pudel on pakendatud karbikesse (võimalik valida kuldne, punane või must karbike). Juhend, millistesse kohtadesse seda peale kanda, on tootega kaasas.

See on ideaalne ja kasulik ka kingituseks, millega saad inimesi aidata ning nende ellu palju positiivset luua.

Kui sa soovid mingit konkreetset eraldi õli (assortii koostisosa) endale soetada, palun anna mulle teada.

Tarne:

Pakiautomaatidesse – Omniva ja Smartpost

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>