Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?

Kristalliteraapia

Täielik rahu ja tasakaal – ühendus iseendaga

Kristallid on inimesele väga lähedased, nende molekulaarne ehitus on sarnane inimese omale. Meie keha koosneb veest, soolast ja mineraalidest – neil kõigil on kristalliline struktuur; nad kõik võtavad vastu, salvestavad ja saadava välja informatsiooni ning sool on see, mis teeb meist elektromagnetilised olendid.

Kristallimolekulid paiknevad väga täpses sümmeetrilises järjestuses. Kui inimene on energeetiliselt tasakaalust väljas, viivad kristallid oma range sümmeetriaga inimese molekulaarse struktuuri taas tasakaalu. Inimese- ja kristallienergia sulanduvad ühte ning hakkavad koos võnkuma tõstes inimese vibratsioonitaset.

Kristallidel on tugev tervendav jõud – nad eemaldavad energiablokeeringud, mis tekitavad haigusi ja taastavad loomuliku energiavoolu inimkehas ja selle ümber.

Kristalliteraapia on kõige võimsam energia stimulaator (võimsam, kui valgusteraapia, magnetteraapia, Feng Shui või värvusteraapia).
Kristalliteraapiasse on oodatud kõik – väikesed ja suured, noored ja vanad. Vastunäidustusi ei ole.

Mina soovitan kristalliteraapiat eelkõige inimesele, kes teeb palju mõttetööd ja kelle aju ei taha ka uneajal vaikida. Pideva mõttetöö tagajärjel tekivad unetuse probleemid, üleväsimus, tervisehäired, läbipõlemine jne. 
Samuti on oodatud lapsed ja noored, kellel on koolis palju pingeid ja väsimust (eriti eksamieelsed perioodid). 
Rasedad naised saavad väga palju tuge just kristalliteraapiast. Keha lõõgastub ja beebi tunneb ennast kristallide keskel suurepäraselt.

kristallid-1

Kristalliteraapia seansi hind

50 €

Seansi tellimiseks palun broneeri aeg klikates juuresolevale nupule ning täida vorm.

Kristalliteraapiaseansiks varu endale aega kuni 1,5 h.

Kõik kristallid on häälestatud Sinule. Pikka vestlust seansile ei eelne, kuna verbaalne maailm võib oluliselt erineda tunnetuslikust maailmast ning asja tuum võib peituda hoopiski mujal. Sa lamad (oma riietes) ja lülitad välja kõik oma igapäevamõtted – sa lõõgastud! Võid rahulikult magama jääda. Mina panen Sinu peale ja Sinu ümber kristallid, mis alustavad tööd Sinu heaolu ja tervise parandamiseks.

Peale seansi lõppu tunned Sa ennast suurepäraselt – Sul oleks nagu tiivad – kõik on kerge ja selge, puhas. Samas võivad hakata valutama mõned kohad Sinu füüsilises kehas – see kõik on normaalne – blokeerunud energia pääses valla ja hakkas liikuma. Valu möödub!

Seansi lõppedes teeme kokkuvõtte ning mina annan Sulle juhised edaspidiseks. Sul on alati võimalus minult nõu küsida e-maili või telefoni teel.

Inimesed on väga erinevad ning sõnum, mis minule ühe inimese kohta saadetakse, ei pruugi sobida teisele inimesele. Sellest ka minu väga individuaalne lähenemine igale teraapiakliendile.
Kristalliteraapias on soovituslik käia kord nädalas ning seda 4 korda järjest. Edaspidi soovitan käia kord kuus. See aitab Sind oma teel püsida ning tasakaalus olla.

kristallid-2

Kristalliteraapia – see on aeg Sinule!

Broneeri kristalliteraapia seanss

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>