Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?

Minust

Lihtne on elada kinniste silmadega, saades kõigest, mida näed, valesti aru …“
(John Lennon)

 Kas sul on vahel tunne, et enam ei jaksa? Astud ühest „ämbrist“ teise? Teed nii palju tööd, et öösel magada ei saa, sest aju lihtsalt töötab edasi? Oled närviline? Lained löövad pea peal kokku ja tahaks kõigele käega lüüa ja ära minna? Aga kuhu? Paraku on nii, et põgeneda pole meil kuhugi.

Sageli süüdistame me oma hädades kõiki teisi, aga seda me ei adu, et tegelikult oleme me ise oma mõtete, käitumise ja sõnadega need enda ellu kutsunud. Ega see halb ka ei ole, sest kõik juhtumised on tulnud meile midagi õpetama. Ja need õppetunnid kestavad paraku nii kaua, kuni „eksam“ on sooritatud.

Miks ma seda kõike kirjutan? Olen ise selle kõik läbi teinud – just sellepärast. Paljud kindlasti on. 8 aastat  tagasi mõtlesin iga päev, et enam hullemaks minna ei saa. Ikka läks. Elu oli täiesti mõistusevastane, lootusetu.

Aga siis muutus kõik ja lausa päevapealt. Tänu oma õele, keda ma oma elu suurimaks suunajaks ja muutjaks pean, sattusin ma teraapiasse, mis muutis kardinaalselt minu mõtlemist ja elu. Seejärel tulid Holistilise Teraapia Instituut, Reiki, Kristallireiki, Inglireiki, kristallimassaaž, Access Consciousness.

Kuna energiad muutuvad igal hetkel ja aina kiiremini, siis kõige tõhusamaks muutuste loomise tööriistaks pean Accessi. Kõik on lihtne ja loogiline. Lihtsalt küsi ja sulle antakse! Lihtsalt küsi muutust ja sa saad. Ainuke konks asja juures on see, et sa pead tõeliselt oma elus midagi muuta soovima.

Enda imestuseks olen oma töös jõudnud arusaamisele, et kõige raskem on inimestele selgitada, et nad võivad ja saavad valida iseennast. Nad saavad iseennast seada esikohale oma elus. Nad saavad muuta oma elu ainult ise. Ja alati on valik, isegi miljon muud valikut, mida valida.

Lihtsalt vali ennast!

Vali ennast ja enda elu!

Seansid

Iga inimene, kes minu teraapiasse tuleb, on minu jaoks isiksus. Suhtun kõigisse väga individuaalselt. Ma ei ütle ette, millist tehnikat ma kellegi juures kasutama hakkan, kuna see pole võimalik. Kõik selgub inimesega kohtudes, temaga vesteldes ja teda tunnetades. 

Seansi pikkus on 1- 1,5 h. Inimese jaoks on see suur lõõgastusprotsess koos boonustega, mis hiljem tema kehas, tema ümber ja tema lähedastega toimima hakkavad. Kõik lihtsalt hakkab juhtuma!

Soovitavalt võiks käia massaažiseanssidel 1 kord nädalas ja seda 4 korda järjest. Hiljem, et end „mitte kaotada“, on soovitav käia vähemalt kord kuus.

Accessi seanssidel võib käia nii palju kui soovi on, kuid piisab ka ainult ühest korrast, et tõeline muutustelaviin oma ellu tuua.

Hakka ennast austama ja ära otsi vabandusi!
Enesele valetamine on kõige suurem patt!

AdobeStock_48716510_Preview
kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>