Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?
Klaarsus
Kehale ja hingele Emotsiooniõli pudelid

Klaarsus

23.00

10ml (rullikpudel)

Klaarsus emotsiooniõli on loodud inimesele, kes võitleb udus ajuga. Tülpimus, vaimne väsimus jne. See blend toob selgust ja vabastab sind saastast, mis tekitab madala sagedusega energiat. Sa saad jälle iseendaks!

Puhasta

KLAARSUS

See 9-õlist koosnev blend on suurepärane neile, kes võitlevad pideva segadusega, eriti aga neile, kes võitlevad udus ajuga (vaimne väsimus, tülpimus, keskendumisraskused, hägune mõtlemine). Nad tunnevad, nagu must pilv oleks nende peas ja selle ümber. Nad oleksid nagu zombid teiselt planeedilt.

Klaarsuse blend aitab äratada meele ja lahti saada saastast, mis tekitab madala sagedusega energiat. Sa oled võimeline kuulama omaenese mõtteid, olema teistega suheldes vägagi kohal ja sa kiirgad eluenergiat. Sa saad jälle iseendaks!

Kui sa tunned, et see emotsiooniõli kõnetab sind, siis kirjuta kindlasti tellimuse juurde Lisasoovide kastikesse teema, millele peaksin õlisegu tehes rohkem keskenduma. Seda infot näen ainult mina, seega ole julge ennast avama.

Peamised aroomiõlid, mida Klaarsus blend sisaldab:

Eukalüpt ja Ebatsuuga aitavad jõuliselt avada su meele ning luua võimsa energiavoolu, mis paneb liikuma “uduse aju” energia. See on selline paks ja veniv energia.

Sidrun aitab puhastada su meele igasugusest negatiivsest energiast ja vibratsioonidest ning toob positiivsed mõtted ja ideed pinnale.

Piparmünt on samuti väga hea pead avardava ja puhastava toimega õli. See õli paneb energia liikuma selliselt, et sa tajud seda. Piparmünt puhastab su mõtted igasugusest frustratsioonist.

Rosmariin aitab segadusest selgusele jõuda. Vahel on see väga raske, kuid usu, et sinu elu saab ainult paremaks minna. Rosmariin annab sulle enesekindlust, et sinu olukorda on võimalik muuta.

Meliss näitab kui ilus ja briljantne sa oled. See õli näitab sulle, kui raske on olla negatiivses energias, kui sa ise näed, kui võimas, väekas ja tähtis sa maailmale oled.

Emotsiooniõli on 10 ml rullikpudelis. Pudel on pakendatud karbikesse (võimalik valida kuldne, punane või must karbike). Juhend, millistesse kohtadesse seda peale kanda, on tootega kaasas.

See on ideaalne ja kasulik ka kingituseks, millega saad inimesi aidata ning nende ellu palju positiivset luua.

Kui sa soovid mõnda eraldi õli (blendi koostisosa) endale soetada, palun anna mulle sellest teada.

Tarne:

Pakiautomaatidesse – Omniva ja Smartpost

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>