Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?
Kehale ja hingele Emotsiooniõli pudelid

Suhtest ülesaamine

23.00

10ml (rullikpudel)

Suhtest ülesaamine on ikka väga raske. Vahet ei ole, milline suhe katkeb või kaob. See eeterlik õli on loodud selleks, et sul oleks kergem see raske periood üle elada ning ennast taas leida ja ennast rohkem armastama hakata

 

SUHTEST ÜLESAAMINE

Lahkuminekud ei ole mitte kunagi kerged ja positiivsed.  Olgu see siis misiganes põhjusel. See 5-eeterlikust õlist koosnev assortii aitab sul selle valuliku aja talutavaks muuta. See annab sulle selge teadmise, miks asi lahkuminekuni üldse jõudis ning annab sulle teadlikkuse, et sa oled õigel teel ja saad sellest raskest ajast üle. Kõik on võimalik!
“Suhetest ülesaamise” assortii kasutatakse ka sõpruse katkemise puhul. Isegi pikaajalised sõprussuhted võivad kunagi otsa saada, kui need enam ei toimi. See assortii aitab sul leida lohutust sellel üleminekuperioodil. Kõik läheb hästi ja hingehaavad saavad ravitud.

Kui sa tunned, et see eeterlik õli kõnetab sind, siis kirjuta kindlasti tellimuse juurde Lisasoovide kastikesse, millisest suhtest sa soovid üle saada, et saaksin õlisegu tehes rohkem konkreetsele teemale keskenduda. Seda infot näen ainult mina, seega ole julge ennast avama ja pikemalt kirjutama.

Peamised aroomiõlid, mida Suhtest ülesaamine assortii sisaldab:

Kaneel hoiab su südame avatud ja aitab sul iseennast rohkem armastama õppida. Suhte lõppedes tunned sa end väärtusetuna ja küsid “mida ma valesti teen, mis mul viga on”? Aga sinus ei ole mitte midagi viga. Mõni suhe ongi määratud lõppema.

Ebatsuuga aitab sul mõista, miks su suhe tegelikult ei töötanud. See õli aitab sul analüüsida lõppenud suhet ning õppida vigadest.

Bergamot annab sulle inspiratsiooni ja loob sulle tunde, et kõik saab korda. Vahel me kaotame suhtes iseend, kuid bergamot viib su taas eneseleidmise teekonnale.

Metsik apelsin loob pildi helgest tulevikust. Apelsin rahustab maha sinu meele ja vaimu ja ütleb, et head suhted ja palju sõpru on ees ootamas. Usalda oma elu!Eeterlik õli on 10 ml rullikpudelis. Pudel on pakendatud karbikesse (võimalik valida kuldne, punane või must karbike). Juhend, millistesse kohtadesse seda peale kanda, on tootega kaasas.

See on ideaalne ja kasulik ka kingituseks, millega saad inimesi aidata ning nende ellu palju positiivset luua.

Kui sa soovid mingit konkreetset eraldi õli (assortii mõnda koostisosa) endale soetada, palun anna mulle teada.

Bergamoti suurepärastest omadustest loe lähemalt SIIT
Tarne:

Pakiautomaatidesse – Omniva ja Smartpost

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>