Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?
Kehale ja hingele Emotsiooniõli pudelid

Murtud südamele

23.00

10ml (rullikpudel)

Murtud südamele eeterlik õli on mõeldud sulle, kui oled tundnud ärakasutamist ja reetmist. Sulle on valmistatud pettumust ja hingevalu. Sa saad sellest üle!

MURTUD SÜDAMELE

See 7-eeterlikust õlist koosnev assortii on murtud südamele – kui armastatu kuritarvitab sinu usaldust, reedab sind või teeb valikud, mis tekitavad pettumust ja teevad hingevalu. See assortii aitab sul terveneda tekkinud kaosest ning tervendada sinu haavatud südant. Samuti aitab see taastada usaldust inimeste vastu ning anda lootust neile, kes on sinuga ülekohtused olnud. „Murtud südamele“ assortii takistab sul sattumast olukorda, kus sul tekib kibestumus- ja rahulolematusetunne ning sellega kaasnevalt kättemaksuhimu inimese vastu, kes on sulle haiget teinud. Ära mine ise kätte maksma, lase elul seda enda eest teha. Kõik siin universumis on balansis – lihtsalt usalda!
Seda assortiid tuleb hakata kasutama kohe, kui sind on reedetud või sa oled väga pettunud ja haiget saanud.

Kui sa tunned, et see eeterlik õli kõnetab sind, siis kirjuta kindlasti tellimuse juurde Lisasoovide kastikesse teema, millele peaksin õlisegu tehes rohkem keskenduma. Seda infot näen ainult mina, seega ole julge ennast avama.

Peamised aroomiõlid, mida Murtud südamele assortii sisaldab:

Ylang Ylang on tugev südant tervendav õli. Valu võib tekitada energeetilisi “auke” südamesse. Ylang Ylang tungib otse südamesse ja täidab need augud. See taastab lapseliku süütustunde ja rõõmu, mida kõik kord kogesime.

Käokuld hoiab su südant selle tervenemise faasis ning ei lase sellel puruneda. Ühe kuuga peaks olema su süda jälle terve ning õiged emotsioonid on taastatud.

Kadakamari laseb sul tunda tõelist valu, et sellest siis täielikult lahti lasta. Südame tervendamine ei tähenda valu ignoreerimist ega selle kiirelt likvideerimist. Paljud inimesed suruvad valu jõuga alla ja seda aastateks. Aga see toob endaga kaasa veel suurema valu, mis hakkab su sees vaikselt kasvama ja sind trööstima. Sa saad tõeliselt tugevaks siis, kui sa lased endal tunda tõelist valu – sellest õppida ning minna lasta.

Metsik apelsin toob valgust südamesse.

Mürr “toidab” su südant ja annab sulle teada, et kõik läheb hästi. Ta annab sulle märku, et sul on olemas kogu toetus ja armastus, mida sa vajad.

Eeterlik õli on 10 ml rullikpudelis. Pudel on pakendatud karbikesse (võimalik valida kuldne, punane või must karbike). Juhend, millistesse kohtadesse seda peale kanda, on tootega kaasas.

See on ideaalne ja kasulik ka kingituseks, millega saad inimesi aidata ning nende ellu palju positiivset luua.

Kui sa soovid mõnda eraldi õli (assortii koostisosa) endale soetada, palun anna mulle sellest teada.

Tarne:

Pakiautomaatidesse – Omniva ja Smartpost

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>