Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?
Kehale ja hingele Emotsiooniõli pudelid

Soe kallistus, hoolivus ja tugi

23.00

10ml (rullikpudel)

Soe kallistus, hoolivus ja tugi eeterlik õli paneb su tundma, et sa ei ole kunagi üksi. Just sellistel hetkedel, kui sa tunned, et sul ei ole kellegi õlale toetuda.

SOE KALLISTUS, HOOLIVUS JA TUGI

See 6-eeterlikust õlist koosnev blend on parim blend, kui sa soovid ühte suurt sooja kallistust ja tunda, et sa oled hoitud! Vahel löövad lained peapeal kokku ja sa sooviksid lihtsalt kellegi õlal nutta. Sa sooviksid kogu maailma eest peitu pugeda, sest sul on tunne, et sind on üksi jäetud. Kallistuse ja hoolivuse blend on siin suureks toeks – ta on sulle õlaks, mille najal sa rahulikult ja hinnangutevabalt nutta saad.  Kui sa seda õli endale peale kannad, võid sa tunda suurt kergendust. See tekitab sulle tunde, et kõik saab korda veel  kiiremini, kui sa arvatagi oskad. Kui sinu abikaasast või sõbrast ei ole sulle tuge, siis kasuta „Soe kallistus, hoolivus ja tugi“ blendi ning sa ei ole kunagi üksi. Sa oled sügavalt toetatud ja armastatud!

Kui sa tunned, et see eeterlik õli kõnetab sind, siis kirjuta kindlasti tellimuse juurde Lisasoovide kastikesse teema, millele peaksin õlisegu tehes rohkem keskenduma. Seda infot näen ainult mina, seega ole julge ennast avama.

Peamised aroomiõlid, mida Soe kallistus, hoolivus ja tugi blend sisaldab:

Mandariin toob põnevust ja rõõmu südamesse. On lihtne oma igapäeva tegemistel ja vastutusel lasta endast üle sõita ja enda üle võimust võtta.  Mandariin aitab sul maha võtta selle vastutuse surve, mis sind valdab, ning aitab sul rõõmu tund käesolevast hetkest.

Kaneel aitab sul näha, kui ilus sa oled. See on väestav õli. Kaneel aitab kergelt vabastada ka valust, mis pinnale kerkib.

Eukalüpt tuletab sulle meelde, et sa saad igal hetkel valida iseennast – saad valida enda heaolu ja õnne.  Mitte keegi ei saa ega mitte kellelgi ei ole õigust sind takistada. Sinu mõtted ja emotsioonid loovad sinu valikud ja loovad sinu reaalsuse. Sinu elu ja rahulolu on sinu enda vastutusel. Eukalüpt loob sinus soovi olla eluterve ja avatud.

Sidrun puhastab kõik negatiivsed tunded ja annab enesekindlust.

Eeterlik õli on 10 ml rullikpudelis. Pudel on pakendatud karbikesse (võimalik valida kuldne, punane või must karbike). Juhend, millistesse kohtadesse seda peale kanda, on tootega kaasas.

See on ideaalne ja kasulik ka kingituseks, millega saad inimesi aidata ning nende ellu palju positiivset luua.

Kui sa soovid mõnda eraldi õli (blendi koostisosa) endale soetada, palun anna mulle sellest teada.

Tarne:

Pakiautomaatidesse – Omniva ja Smartpost

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>