Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?
Kehale ja hingele Emotsiooniõli pudelid

Rohkem raha

23.00

10ml (rullikpudel)

Rohkem raha eeterlik õli on loodud inimesele, kes on otsustanud hakata enda elu eest vastutama – oma mõtlemist muutma ning finantse suurendama. Kui sa suudad luua vaesust, siis suudad sa ka luua rikkust! Miks sa seda siis ei kasuta?

ROHKEM RAHA

Seda 7-eeterlikust õlist koosnevat assortiid kasuta siis, kui sa tunned, et on aeg tõsta oma sissetulekuid. See assortii on filosoofiliselt palju sügavam, kui see kirjeldades näib. See loob kindla energeetilise seisundi, mis tõmbab rohkem raha sinu ellu. Sa pead olema avatud kõigele. Paljud inimesed on arvamusel, et nad ei vääri rohkem raha ja peavad elama nappuses. Nad arvavad, et raha peab tulema raske tööga või et kindlasti tuleb raha saamiseks midagi teha. Niisama raha saamine oleks nagu vale! Huvitav vaatepunkt, kas pole? See assortii aitab su viia sellisesse seisundisse, kus sa tunned seda, et väärid kogu küllust ja see küllus voolab täie kergusega sinu ellu. Sa ei usu? Proovi järele!

Kui sa tunned, et see eeterlik õli kõnetab sind, siis kirjuta kindlasti tellimuse juurde Lisasoovide kastikesse teema, millele peaksin õlisegu tehes rohkem keskenduma. Seda infot näen ainult mina, seega ole julge ennast avama.

Peamised aroomiõlid, mida Rohkem raha assortii sisaldab:

Eukalüpt on parim õli, kui sa tunned, et oled kitsikuses kinni. See paneb sind laienema ja sa jõuad äratundmiseled ära, et sul tuleb täielik vastutus omaenda elu üle võtta. Kes seda siis veel teeks? Kui sa suudad luua vaesust, siis sa suudad luua ka rikkust!

Rosmariin annab sulle tõuke suunas, kus sa hakkad mõtlema nagu rikas inimene. See on tugev muutus ja sa pead selleks valmis olema.

Mürr hoiab sind suurte muutuste ajal tasakaalus ja sa oled hoitud. See rahustab hinge ja annab sulle knidlust, et oled õigel teel.

Nulg aitab sul välja tulla vaesuse mõtetest, mis on enda varju jätnud kõik helgemad mõtted. See aitab lõhkuda müürid, mis on täielikult sind eemal hoidnud investeerimisest, raha kogumisest jne.

Eeterlik õli on 10 ml rullikpudelis. Pudel on pakendatud karbikesse (võimalik valida kuldne, punane või must karbike). Juhend, millistesse kohtadesse seda peale kanda, on tootega kaasas.

See on ideaalne ja kasulik ka kingituseks, millega saad inimesi aidata ning nende ellu palju positiivset luua.

Kui sa soovid mõnda eraldi õli (assortii koostisosa) endale soetada, palun anna mulle sellest teada.

Tarne:

Pakiautomaatidesse – Omniva ja Smartpost

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>