Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?
Kehale ja hingele Emotsiooniõli pudelid

Maagia

23.00

10ml (rullikpudel)

Maagia eeterlik õli on loodud inimesele, kes soovib tunda midagi enemat. Sa soovid olla eufooriline, orgastiline ja õnnelik! Ja imed hakkavad juhtuma! Sa tunned ja tajud end ümbritsevat oluliselt rohkem ning tabad ära nii mõnegi vibratsiooni, millest sul varem aimugi ei olnud. Kasuta julgelt ja loo oma ellu maagiat!

MAAGIA

Vahel me vajame oma ellu veidike maagiat. Kui sa tahad tunda ennast eufoorilise ja õnnelikuna, siis see segu on just sinule. Ja usu mind, imed hakkavad juhtuma! Sa hakkad nägema imesid ja ilu kõige lihtsamates asjades. Su vaimsed silmad avanevad,  sa tunnetad sügavalt  inimesi ja loodust enda ümber, sa tajud oma lähedaste ja perekonna armastust.
„Maagia“ assortii aktiveerib positiivsed vibratsioonid ja summutab negatiivse. See teeb imesid!

Kui sa tunned, et see eeterlik õli kõnetab sind, siis kirjuta vajadusel tellimuse juurde Lisasoovide kastikesse teema, millele peaksin õlisegu tehes rohkem keskenduma. Seda infot näen ainult mina, seega ole julge ennast avama.

Peamised aroomiõlid, mida Maagia assortii sisaldab:

Seeder paneb sind tajuma ja tundma vaimset maailma ning sa hakkad vaimusilmas nägema ingleid, haldjaid ja ükssarvikuid. Kõik on nagu muinasjutt!

Lavendel suurendab sinu kuulmis- ja kuulamisoskust ning sa võid korjata üles mõne inimese, taime või asja energia vibratsiooni. Lavendel on õli, mille toimel sa tunnetad intensiivselt teise inimese armastuse energiat. Lavendel võimendab südamelt-südamele ühendust.

Kadakamari pühib igasuguse hirmu, et sa saaksid ennast suurepäraselt tunda. Mõned inimesed arvavad, et nad ei ole õnne ära teeninud, aga see on vale jutt. Kadakamari laseb sul seda tunda ilma igasuguse süütundeta. Sa oled seda väärt!

Küpress laiendab ja paneb ebergia voolama üle kogu keha ja vaimu. Kõik vanad blokeeringud, mis ei lase sul juba olemasolevat maagiat tajuda, kaovad. Küpress avab su südame ja sa tunned, kui palju armastust sinu ümber on.

Assortii baasõlina kasutan puhast ja lõhnatut kookosõli.

Eeterlik õli on 10 ml rullikpudelis. Pudel on pakendatud karbikesse (võimalik valida kuldne, punane või must karbike). Juhend, millistesse kohtadesse seda peale kanda, on tootega kaasas.

See on ideaalne ja kasulik ka kingituseks, millega saad inimesi aidata ning nende ellu palju positiivset luua.

Kui sa soovid mõnda eraldi õli (assortii koostisosa) endale soetada, palun anna mulle sellest teada.

Tarne:

Pakiautomaatidesse – Omniva ja Smartpost

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>