Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?

Raamatud

Palun vali raamat ning kliki “Tellin”. Sisesta oma andmed ning saada tellimus teele. Saadan sulle arve e-postile. Kui arve on tasutud ja makse laekunud, panen Sinu tellimuse teele

Vaata pakiautomaatide asukohti: Smartpost, Omniva, DPD.

Aitäh Sulle!

Kuidas saada iseendaks ja muuta maailma

Dr. Dain Heer

Kuidas saada iseendaks ja muuta maailma?

See on väga eriline raamat, mis on kirjutatud meie maailmas elavatele unistajatele – inimestele, kes teavad, et võimalik on ka midagi muud, aga kel pole kunagi varem olnud selle saavutamiseks vajalikke vahendeid. Mis siis, kui ütleksin sulle, et need vahendid on olemas? Kõik see, millest sa oled kunagi unistanud, on ka päriselt võimalik!
See raamat pakub sulle hulgaliselt praktilisi ja dünaamilisi abivahendeid ning protsesse, mis annavad sulle võime enesele teadvustada, mis on sinu jaoks tõene ja kes sa tõeliselt OLED. Mis siis, kui sina iseendana võiksid muuta kõike – oma elu, suhteid, keha, rahalist seisu… ja kogu maailma?

Raamatu eelvaade>>

Ilmumisaasta: 2013.
Lehekülgi: 323

Hind 26

Lisandub saatmiskulu

Probleem pole rahas, vaid sinus

Gary M. Douglas ja Dr. Dain Heer

Probleem pole rahas, vaid Sinus

Probleem pole rahas. Mitte kunagi. Kõik sõltub sellest, mida sa oled nõus vastu võtma. Kui sa oled nõus vastu võtma elu pakutavat vabadust, siis ei oma raha sinu jaoks mingit väärtust. Paljud inimesed peavad raha kõigi oma hädade lahenduseks, aga see pole nii. See raamat paneb raha ja sinu suhet rahaga hoopis uutmoodi vaatama. Kui sa muudad on suhtumist ja vaatepunkti, ei ole raha sinu jaoks enam mingi probleem!

Raamatu eelvaade >>

Ilmumisaasta: 2014.
Lehekülgi: 112

Hind 21

Lisandub saatmiskulu

Lahutuseta suhted

Gary. M Douglas ja Dr. Dain Heer

Lahutuseta suhted

Mis siis, kui sa ei peaks suhtes olemiseks iseendast lahutama?
Enamik inimesi kulutab palju aega iseendast osade lahutamisele selleks, et kellegi teise eest hoolitseda. Ütleme näiteks, et sulle meeldib vabal ajal jooksmas käia, aga selle asemel otsustad sa veeta aega koos oma kaaslasega, näitamaks talle, kui väga sa temast hoolid. “Ma armastan sind nii väga, et olen valmis loobuma minu jaoks hinnalisest tegevusest sinuga koos olemise nimel.”
See on üks näide sellest, kuidas sa lähisuhte loomise nimel end iseendast lahutad. Kui sageli on iseendast lahutamine pikas perspektiivis tegelikult ära tasunud?
Lahutuseta suhe on selline, kus sa ei pea iseendast lahutama ühtegi osa selleks, et kellegi teisega suhtes olla. See on olukord, kus kõik inimesed ja asjad, kelle või millega sul on suhe, võivad suhte tulemusena muutuda millekski palju enamaks.

Raamatu eelvaade >>

Ilmumisaasta: 2015
Lehekülgi: 288

Hind 26

Lisandub saatmiskulu

Kuidas olla raha - Töövihik

Gary M. Douglas

Kuidas olla raha – Töövihik

Selles töövihikus edastab Access Consciousnessi™ programmi asutaja Gary M. Douglas kanaldatud teadmisi, mille abil võib sinu ellu tulla raha suhtes suurem selgus ja kergus. Raamatus on kirjeldatud lihtsaid samme, kuidas rahaga seotud küsimused enda jaoks lahti seletada ning seejärel rohkem raha saada!

Ilmumisaasta: 2016
Lehekülgi: 88

Hind 26

Lisandub saatmiskulu

Äritegemise rõõm

Simone Milasas

Äritegemise rõõm

Pragmaatilised abivahendid, lood ja soovitused, millega pöördeliselt muuta oma äritegemise viisi.
Äritegemise rõõm ei seisne hüsteerilises õnnes oma äri pärast. See tähendab teadmist, et sinu tehtud valikud võivad vahel toimida, vahel mitte, aga oled sellest hoolimata valmis julgelt edasi rühkima, muutuma ja vajadusel isegi oma plaanidest loobuma. Äritegemise rõõm tähendab sellise harmoonilise süsteemi loomist, mis võimaldab sinu ellu iga päev ilmuda rohkemal, kui meie reaalsus seda pealtnäha lubab. Mis siis, kui sinu äri ongi sinu elu?

Raamatu eelvaade >>

Ilmumisaasta: 2016
Lehekülgi: 208

Hind 26

Lisandub saatmiskulu

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>