Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?
Kehale ja hingele Emotsiooniõli pudelid

SÜDAMELE

Hind: 15 € (10 ml)

Hinnale lisandub saatekulu.

Emotsiooniõlid rullikpudelis. Pudel on pakendatud karpi. Võimalik valida kuldne, punane või must karp.
Palun vali Sinule sobiv aroomiõli ning kliki “Tellin”. Sisesta oma andmed ning saada tellimus teele. Kui sa soovid mitu õli tellida, kirjuta blendide nimed kõik ühte tellimusse. Saadan sulle arve e-postile. Kui arve on tasutud ja makse laekunud, panen Sinu tellimuse teele

Vaata pakiautomaatide asukohti: Smartpost, Omniva, DPD.

Aitäh Sulle!

Murtud südamele

See 7-eeterlikust õlist koosnev blend on murtud südamele – kui armastatu kuritarvitab sinu usaldust, reedab sind või teeb valikud, mis tekitavad pettumust ja teevad hingevalu. See blend aitab sul terveneda tekkinud kaosest ning tervendada sinu haavatud südant. Samuti aitab see taastada usaldust inimeste vastu ning anda lootust neile, kes on sinuga ülekohtused olnud. „Murtud südamele“ blend takistab sul sattumast olukorda, kus sul tekib kibestumus- ja rahulolematusetunne ning sellega kaasnevalt kättemaksuhimu inimese vastu, kes on sulle haiget teinud. Ära mine ise kätte maksma, lase Elul seda enda eest teha. Kõik siin universumis on balansis.- lihtsalt usalda! 
Seda blendi tuleb hakata kasutama kohe, kui sind on reedetud või sa oled väga pettunud ja haiget saanud. 

Hingerahu

Seda 5-eeterlikust õlist koosnevat blendi kasuta juhul, kui su hing on lõhestunud ja sa pead taluma tõsiseid raskusi. Sa lihtsalt ei jaksa enam edasi minna. Blend on sobiv selliste juhtude puhul nagu töölt lahkumine, raskuste talumine lähedastes suhetes, juriidilised probleemid, probleemid tööl või koolis jne. See blend annab sulle jõudu ületada need raskused palju kergemalt.
„Hingerahu“ blend on hingamise blend. Hinga  sügavalt sisse ning hinga välja kogu jama, mis su seest tuleb. Blend aitab sul õiget hingamisrütmi saavutada.  Seedri ja hõbekuuse õlid on suurepärased tugevdamaks kopse ning need õpetavad sulle sügavat diafragma hingamist. Mingit keerulist kunsti ei ole, lihtsalt usalda iseennast ja hinga omas rütmis.
See blend on suurepärane neile, kes on kroonilises stressis. Regulaarne kasutamine loob sügava vaikuse ja rahu.

Soe kallistus, hoolivus ja tugi

See 6-eeterlikust õlist koosnev blend on parim blend, kui sa soovid ühte suurt sooja kallistust ja tunda, et sa oled hoitud! Vahel löövad lained peapeal kokku ja sa sooviksid lihtsalt kellegi õlal nutta. Sa sooviksid kogu maailma eest peitu pugeda, sest sul on tunne, et sind on üksi jäetud. Kallistuse ja hoolivuse blend on siin suureks toeks – ta on sulle õlaks, mille najal sa rahulikult ja hinnangutevabalt nutta saad.  Kui sa seda õli endale peale kannad, võid sa tunda suurt kergendust. See tekitab sulle tunde, et kõik saab korda veel  kiiremini, kui sa arvatagi oskad. Kui sinu abikaasast või sõbrast ei ole sulle tuge, siis kasuta „Soe kallistus, hoolivus ja tugi“ blendi ning sa ei ole kunagi üksi. Sa oled sügavalt toetatud ja armastatud! 

Ma Armastan Iseennast

See 8-eeterlikust õlist koosnev blend on sulle, kui sul on madal enesehinnang ja sa tunned, et oled täiesti väärtusetu ja mõttetu. See blend aitab sul tunda ennast väärtuslikuna ning hinnaliselt. Ainult sina loed! Sind on loodud armastuseks ja armastamiseks ning seda põhjusega. Igapäevane blendi kasutamine tõstab sinu enesehinnangut. Sa hakkad astuma samme enesest hoolimise suunas – sa puhkad, mediteerid, toitud tervislikult, teed tervisesporti, käid maniküüris ja pediküüris jne. – sa panustad iseendale! Need on pisiasjad, mis tegelikult loevadki. Sa ei pea seda kõike tegema, kuid kui sa alustad „Ma Armastan Iseennast“ blendi kasutamist, alusta ka tegevusega, mis panustab ainult sulle! Armasta iseennast!

Ma Olen Ilus

See 9-õlist koosnev blend on mõeldud naistele. See paneb sind tundma ennast ilusana ja enesekindlana. Suheldes teiste inimestega paneb see blend sind pakatama enesekindlusest, inimesed kuulavad sind aukartuses ja on joovastuses sinu naiselikust ilust. Kui nad tunnevad seda lõhna, on neil raske minna sinu suhtes hinnangutesse. See paneb neid ennastki imestama, et arvamus, mis neil enne sinu suhtes oli, on täiesti muutunud – imeväel! Teised näevad kogu sinu naiseliku olemuse ilu. Kui sa pole viimasel ajal oma kalli kaasa poolt komplimente kuulnud, siis see blend tekitab õhus vibratsioone, mis panevad teda seda tegema. Proovi!

Olen Vapper

Seda 10-õlist koosnevat segu kasuta siis, kui sa tead, et on aeg teha elus kardinaalseid muutusi. See on ideaalne siis, kui muutused on drastilised ja palju hirme tuleb üles, sest sa tead, et astudes selle sammu, võtad sa väga suure riski. See blend aitab sul olla vapper ja tugeva selgrooga – pole vahet, milliseid hinnanguid sa saama hakkad. Kas sul on kunagi olnud tõeline soov midagi teha või kuhugi minna, aga sa oled ennast veennud, et see pole võimalik? Kui palju selle taga on hirmu? Lase oma hirmudest lahti ja ole julge oma valikutes.

Olen ühenduses

See 6-õlist koosnev blend tuletab sulle meelde, et sa ei ole üksi. See blend on mõeldud inimesele, kellel on hirm luua lähedasi suhteid teiste inimestega. Olla haavatav ja avada oma südant tekitab hirmu, kuigi just nii avalduks tõeline rõõm ja armastus. Sa saad abi sellest blendist, kui sa oled minevikus haiget saanud ning omale kaitsemüürid ümber ehitanud, et keegi ei saaks sulle enam haiget teha. Sa ei lase mitte kedagi oma südame lähedale. Sul on hästitoimiv kaitsemehhanism. Kuid kui see sein on kindlalt ees, ei saa armastus tulla.
„Olen ühenduses“ blend aitab sul vabaneda enda tekitatud kaitsetest ning luua lähedasi suhteid (lasta inimesi ligi), tundes ennast seejuures turvaliselt ja kaitstuna. See blend aitab sul ka aru saada, keda enda lähedustsooni usaldada ja keda mitte.

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>