Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?
Kehale ja hingele Emotsiooniõli pudelid

POWER

Hind: 15 € (10 ml)

Hinnale lisandub saatekulu.

Emotsiooniõlid rullikpudelis. Pudel on pakendatud karpi. Võimalik valida kuldne, punane või must karp.
Palun vali Sinule sobiv aroomiõli ning kliki “Tellin”. Sisesta oma andmed ning saada tellimus teele. Kui sa soovid mitu õli tellida, kirjuta blendide nimed kõik ühte tellimusse. Saadan sulle arve e-postile. Kui arve on tasutud ja makse laekunud, panen Sinu tellimuse teele

Vaata pakiautomaatide asukohti: Smartpost, Omniva, DPD.

Aitäh Sulle!

Ma olen võrratu

See 7-õlist koosnev blend on üks tugevamaid segusid üldse. See tõstab tugevalt iseteadlikkust, enesekindlust  – sa suudad täide viia kõik, mis sul mõttesse tuleb. Sa oled enneolematu tahtejõuga! Võib juhtuda, et sa ei tunne ennast isegi ära – powergirl! Sinu kaasasündinud anded tulevad päevavalgele ja sa hakkad neid kogu maailmale jagama. Sa kihutad raketina kosmosesse! Kuidas saab veel paremaks minna?

Ma olen väärtuslik

See 10-õlist koosnev blend on mõeldud neile, kes tunnevad, et nad on täiesti katki ja nad pole piisavalt head.
Kogu see tühjus ja mõttetuse tunne tekitab erinevaid sõltuvusi ja käitumismustreid – toidusõltuvust, alkoholi- ja uimastite sõltuvust, hasartmängude sõltuvust, telefonisõltuvust jm negatiivset. Sisuliselt on tegemist vaimse sügava kriisiga.
„Ma olen väärtuslik“ blend aitab sul teha valikut loobumaks kogu sellest negatiivsest taagast. See blend annab sulle teadmise ja tunde, et oled täiesti piisav ja väärtuslik. Sa oled armastatud ja hoitud!

Kõnelejale

See 4-õlist koosnev blend on mõeldud neile, kes teenivad oma elatist oma häälega – õpetajad, lauljad, näitlejad, youtuberid, klienditeenindajad jne jne. See aitab parandada suhtlemisoskust – aitab voolavalt ja kergelt väljendada oma ideid ja mõtteid. See mitte ei aita sul voolavamalt kõneleda, vaid aitab ka hästi kuulata, mida teised küsivad. Ja see viis, kuidas sa neile vastad, on nagu nende keeles öeldud. Sa tabad väga hästi ära nende vibratsiooni.
„Kõnelejale“ blend ei hoia sind peas kinni, vaid sa suhtled südamest-südamesse.
See blend on kasulik ka neile, kellel on eneseväljendusraskused. See aitab kõne vabamalt voolama.

Piirid

See 6-õlist koosnev blend aitab sul luua selge piiri teistega. See on parim neile, kes ütlevad alati kõigile ja kõigele JAH ning väga raske on öelda EI. See on nendele, kelle jaoks on teiste arvamus ülioluline ja nad tahavad alati teistele meele järele olla. Aga pea meeles, mitte keegi ei saa mitte kunagi defineerida seda, kes sa oled. Piiride blend aitab Sul eemal hoida inimesed, kes soovivad sinu külje alla pugeda ja kellel ei ole sinu suhtes kõige paremad kavatsused – nad kasutavaad sind ära, imevad su energiat, laevad maha sulle oma probleeme, valetavad, lipitsevad ja tegelikult soovivad halba.
See blend tugevdab armastust tõeliste sõprade ja perekonna vahel ning halbade kavatsustega inimeste jaoks ei ole sa enam atraktiivne. Nendel pole sinu elus enam kohta!

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>