Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?
Kehale ja hingele Emotsiooniõli pudelid

MEELELE

Hind: 15 € (10 ml)

Hinnale lisandub saatekulu.

Emotsiooniõlid rullikpudelis. Pudel on pakendatud karpi. Võimalik valida kuldne, punane või must karp.
Palun vali Sinule sobiv aroomiõli ning kliki “Tellin”. Sisesta oma andmed ning saada tellimus teele. Kui sa soovid mitu õli tellida, kirjuta blendide nimed kõik ühte tellimusse. Saadan sulle arve e-postile. Kui arve on tasutud ja makse laekunud, panen Sinu tellimuse teele

Vaata pakiautomaatide asukohti: Smartpost, Omniva, DPD.

Aitäh Sulle!

Otsused, Otsused

See 5-õlist koosnev blend on mõeldud kiirete otsuste tegemiseks. Kui sa oled inimene, kellel on raske kiirelt otsustada, kas valida üks või teine tee, on see blend suureks abiks. Suureks abiks hetkeotsuste tegemisel.
„Otsused, Otsused“  on blend, mis aitab sind väiksemate või suuremate otsuste tegemisel. Ta vaigistab liigsed mõtted ja kahtlused, mis mitte kuidagi su peas lõppeda ei taha. Meie meel on meie suurimaks vaenlaseks, kes tahab hirmsasti ise kõike meie eest otsustada. See blend loob selguse! Inimene, kes sellest kõige rohkem kasu saab, on see, kes seisab teelahkmel ja peab misiganes otsuseid tegema!

Tasakaal

See 11-õlist koosnev blend on mõeldud nendele, kelle tähelepanu on suunatud miljonile erinevale asjale üheaegselt. Sa oled pealiskaudne ja ülepühendunud ema, öeldes kõigile ja kõigele jah, kuigi sa tegelikult võibolla oleksid öelnud ei, kui oleksid aja maha võtnud ja läbi mõelnud. Sa oled kogu aeg nagu orav rattas ja mitte kunagi ei võta aega iseenda jaoks. Sa oled kurnatud.
See blend aitab Sul maha rahuneda ja seada iseennast kõige esimeseks.
Väga maandav blend. Ta aitab tõsta teadlikkust, et sa ei ole üksi ja ei pea kõike üksinda tegema. Teised saavad ka hakkama! Kurnatus näitabki sulle seda, et miski on tasakaalust väljas. On aeg midagi muuta!

Vastutus

 See 8-õlist koosnev blend on mõeldud sulle, kui sa tunned end ülekoormatuna oma raske vastutuskoorma all. Sa tunned, et kohe plahvatad, samas oled endas pettunud, et pole suutnud oma kohuseid täita ja vapralt oma koormat kanda..
Kui sa oled valmis olema vaba sellest raskusest, siis kasuta seda blendi! See annab sulle suurepärase pildi sellest, mille eest sa TEGELIKULT oled vastutav ja mille eest mitte. Sa saad siis ka ise aru, et oled teinud liiga pika nimekirja asjadest, mille eest vastutada tahad. On aeg õppida delegeerima ja paluma abi. See on väga okei! See ei ole vale!

Meele vaigistamiseks

See 10-õlist koosnev blend on mõeldud sulle, kes sa tunned, et su pea töötab 24/7 ja sa ei suuda oma mõtteid ja meelt vaigistada. Ühed ja samad mõtteid leierdavad peas ja ei lõpegi. Öösiti ärkad üles ja ikka sama jama. See blend aitab likvideerida need mõtted, mis sind enam ei teeni. On väga tähtis elimineerida hirmupõhine ja negatiivne ülemõtlemine. See on nagu puhastusblend, mis puhastab sind uskumustest ja mõtetest, mis piiravad sind ja sinu elu. Ja taaskord on selle taga sinu enda meel, mis seda loob.
Seda blendi on suurepärane kasutada enne meditatsiooni. See aitab sul olla hetkes, rahus ja vaikuses – ja kohal!

Klaarsus

See 9-õlist koosnev blend on suurepärane neile, kes võitlevad pideva segadusega, eriti aga neile, kes võitlevad udus ajuga (vaimne väsimus, tülpimus, keskendumisraskused, hägune mõtlemine). Nad tunnevad, nagu must pilv oleks nende peas ja selle ümber. Nad oleksid nagu zombid teiselt planeedilt. 

Klaarsuse blend aitab äratada meele ja lahti saada saastast, mis tekitab madala sagedusega energiat. Sa oled võimeline kuulama omaenese mõtteid, olema teistega suheldes vägagi kohal ja sa kiirgad eluenergiat. Sa saad jälle iseendaks!

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>