Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?
Kehale ja hingele Emotsiooniõli pudelid

LAHTILASKMINE

Hind: 15 € (10 ml)

Hinnale lisandub saatekulu.

Emotsiooniõlid rullikpudelis. Pudel on pakendatud karpi. Võimalik valida kuldne, punane või must karp.
Palun vali Sinule sobiv aroomiõli ning kliki “Tellin”. Sisesta oma andmed ning saada tellimus teele. Kui sa soovid mitu õli tellida, kirjuta blendide nimed kõik ühte tellimusse. Saadan sulle arve e-postile. Kui arve on tasutud ja makse laekunud, panen Sinu tellimuse teele

Vaata pakiautomaatide asukohti: Smartpost, Omniva, DPD.

Aitäh Sulle!

Vabane hirmudest

See 9-õlist koosnev blend on loodud inimesele, kes vaevleb erinevate hirmude käes.  Sul võib olla raskusi elus edasi liikuda ja muutusi omaks võtta. Sul ei ole aimugi, miks sul need hirmud üldse on. Need võivad olla põhjustatud mõnest lapsepõlvetraumast, mis on talletunud sinu alateadvusesse ja millest sa ise teadlik ei ole. Kõik need hirmud takistavad sul nüüd oma unistuste elu elamast.
Loomulikult baseeruvad kõik hirmud valedel ja “Vabane hirmudest” blend on siin suureks toetajaks ja abimeheks. Ta aitab sul lahustada seda vibratsiooni, mille sa oled ise kinnistanud oma erinevatesse kehadesse. Ta ühendab su sellest lahti ning viib su vibratsiooni kõrgemale tasandile.

Hüvasti negatiivsus

See 10-õlist koosnev blend aitab sul vabaneda misiganes halbadest inimestest, kohtadest või situatsioonidest oma elus. Üldiselt me teame mis ja kes on meie elus panustavad ja positiivsed, kuid alati jääb midagi märkamata. “Hüvasti negatiivsus” blend aitab sul ära tunda negatiivse pagasi, mis koormab sinu maailma ning mida sa eneseteadmatagi endaga kaasas kannad. Eks vahel tunned, et on raske, aga sa pead seda ju normaalseks. See blend loob sulle platvormi see liigne pagas igaveseks oma elust välja heita! See on väga jõuline blend, mis aitab sul jätta kõik negatiivne ja  siseneda oma uude maailma.

Suhetest ülesaamine

Lahkuminekud ei ole mitte kunagi kerged ja positiivsed.  Olgu see siis misiganes põhjusel. See 5-eeterlikust õlist koosnev blend aitab sul selle valuliku aja talutavaks muuta. See annab sulle selge teadmise, miks asi lahkuminekuni üldse jõudis ning annab sulle teadlikkuse, et sa oled õigel teel ja saad sellest raskest ajast üle.
“Suhetest ülesaamise” blendi kasutatakse ka sõpruse katkemise puhul. Isegi pikaajalised sõprussuhted võivad kunagi otsa saada, kui need enam ei toimi. See blend aitab sul leida lohutust sellel üleminekuperioodil. Kõik läheb hästi ja hingehaavad saavad ravitud.

Suurpuhastus

See 6-eeterlikust õlist koosnev  blend on juhuks, kui sul tekib vajadus puhastada oma elu igasugusest liigsest segadusest. Meie tänapäeva ühiskonnas on tavaline kõike koguda ning sellest siis kiivalt kinni hoida. Äkki läheb vaja?! Kuid reaalsus on see, et liiga palju asju koormab meid nii füüsiliselt kui vaimselt. Kui me laseksime kõrvalistel asjadel minna, saaks palju uut ja positiivset asemele tulla. “Suurpuhastuse” blend loob soovi ja sisemise põnevuse müüa, annetada või kinkida enda asju, mida sul tegelikult vaja ei ole. Nii et kui sul on tekkinud tahtmine puhastada oma kodu liigsetest asjadest ning sul ei ole selleks energiat, siis kasuta seda blendi, et muuta oma hoiakut ja energiat selle osas. (Sobib hästi vanematele)

Lihtsalt ütle EI

See 7-eeterlikust õlist koosnev blend  on mõeldud inimesele, kes ütleb automaatselt kõigele ja kõigile JAH. Öelda EI – seda julgust ei ole! Äkki ma olen siis paha?! Tihti on selle kõige taga emad, kes rõhuvad kohustustele, tegemistele ja vastutusele, mida lapsed nende eest võtma peaksid. See kõik nagu oleks iseenesestmõistetav, et lapsed peavad jääma lasteks ja täitma oma vanemate käske elu lõpuni. EI PEA! See blend aitab sul välja selekteerida olukorrad, kus sa võid rahulikult EI öelda. „EI“ on ilus sõna ja see on alakasutatud. Inimene, kellele sa EI ütled, võibki alguses solvuda, kuid sinule endale ei jää mingeid süümepiinu, et sa oleksid teda millegipärast alt vedanud vm. Sina valid ise oma elu ja teed oma otsused lähtuvalt iseendast. Ole julge!

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>