Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?
Kehale ja hingele Emotsiooniõli pudelid

KÜLLUS

Hind: 15 € (10 ml)

Hinnale lisandub saatekulu.

Emotsiooniõlid rullikpudelis. Pudel on pakendatud karpi. Võimalik valida kuldne, punane või must karp.
Palun vali Sinule sobiv aroomiõli ning kliki “Tellin”. Sisesta oma andmed ning saada tellimus teele. Kui sa soovid mitu õli tellida, kirjuta blendide nimed kõik ühte tellimusse. Saadan sulle arve e-postile. Kui arve on tasutud ja makse laekunud, panen Sinu tellimuse teele

Vaata pakiautomaatide asukohti: Smartpost, Omniva, DPD.

Aitäh Sulle!

Rohkem raha

Seda 7-eeterlikust õlist koosnevat blendi kasuta siis, kui sa tunned, et on aeg tõsta oma sissetulekuid. See blend on filosoofiliselt palju sügavam, kui see kirjeldades näib. See loob kindla energeetilise seisundi, mis tõmbab rohkem raha sinu ellu. Sa pead olema avatud kõigele. Paljud inimesed on arvamusel, et nad ei vääri rohkem raha ja peavad elama nappuses. Nad arvavad, et raha peab tulema raske tööga või et kindlasti tuleb raha saamiseks midagi teha. Niisama raha saamine oleks nagu vale! Huvitav vaatepunkt, kas pole? See blend aitab su viia sellisesse seisundisse, kus sa tunned seda, et väärid kogu küllust ja see küllus voolab täie kergusega sinu ellu. Sa ei usu? Proovi järele!

Esimene samm

Seda 10-eeterlikust õlist koosnevat blendi kasuta siis, kui sa alustad uut teekonda, mis nõuab suurt pingutust, et teha esimene samm. See on võrreldav energiaga, mida on vaja, et lükata rong liikuma – kõigepealt on vaja esimest tugevat tõuget, peale mida hakkab rong liikuma ning suurel kiirusel enam nii palju energiat ei vaja.
Kasuta seda blendi siis, kui sa näiteks alustad uue äriprojektiga, alustad tervisespordiga, astud ülikooli vm.
See blend aitab Sul täie kergusega teha seda alguselüket ja suunab su koheselt õigele rajale.  Tulemuseks on sinu võimete ja annete astronoomiline plahvatus. Kasuta seda blendi ainult siis, kui  sa oled valmis raketikiirusel arenguks ning muutusteks.

Rohkem kui küll

See 11-eeterlikust õlist koosnev blend viib su küllusesse. Enamus inimesi elavad nappuses ja mõtlevad, et mitte kunagi ei ole piisavalt raha, aega, võimeid ega häid ideid. Huvitav vaatepunkt! Ja see on väga stressirohke.  On tähtis tunda, et on rohkem kui küllalt – et on liiga palju küllust ja sa oled üleküllustunud kogu universumi küllusest. Me unustame, et küllus tuleb esmalt sisemiselt ning siis alles väljendub materiaalselt.
See blend loob tunde täielikust rahulolust, rahust ja soovist anda. Sa tunned, et sul juba on kõik olemas, mida sa vajad ja sa hakkad nägema ja hindama kogu seda ilu, mis su ümber kogu aeg olnud on. Ole tänulik ja sulle vastatakse tõelise küllusega!

Manifesteerimine

See 12-eeterlikust õlist koosnev blend on sulle, kui sul on suurepärased ideed või mõtted, kuid sa pole neid veel oma ellu manifesteerinud. See blend aitab nendel ideedel reaalsuseks saada. Paljudel loovatel inimestel on nii, et  nad suudavad visualiseerida midagi enneolematult suurt ja vägevat, kuid ei suuda seda teoks teha. Juba mõtlemine sellele, mida kõike selle suure idee või projekti jaoks vaja teha on, kustutab igasuguse tahte üldse tegutsema hakata. Ja nii need ideed vaid unistusteks jäävadki.
Kasuta seda blendi, kui sa tõsiselt tahad, et su soovid täide läheks. See annab sulle jõudu ja motivatsiooni alustamiseks ja edasiliikumiseks. Ta annab sulle tahtejõudu!

Kuninglikkus

Pole midagi ägedamat, kui tunda ennast kuninglikult. Igaüks meist on unistanud saada printsessiks või kuningaks.
„Kuninglikkus“ 6-eeterlikust õlist koosnev blend aitab saavutada just sellise energiataseme – suursuguse, võimsa, majesteetliku. Kui sa seda blendi endale peale kannad, tunnetavad teised sinu enesekindlust ja võimsust. Nad soovivad sinuga kontakti luua, sinuga koos äri teha. Nad tahavad sinu läheduses olla. Kui sa kasutad seda blendi, siis sa pead arvestama kogu selle tähelepanuga, mis sinu suunas tulema hakkab.   See on väga atraktiivne blend.
Seda blendi kasuta ka siis, kui sul on raskusi omaenese ilu ja väärtust näha.

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>