Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?
Kehale ja hingele Emotsiooniõli pudelid

INSPIRATSIOON

Hind: 15 € (10 ml)

Hinnale lisandub saatekulu.

Emotsiooniõlid rullikpudelis. Pudel on pakendatud karpi. Võimalik valida kuldne, punane või must karp.
Palun vali Sinule sobiv aroomiõli ning kliki “Tellin”. Sisesta oma andmed ning saada tellimus teele. Kui sa soovid mitu õli tellida, kirjuta blendide nimed kõik ühte tellimusse. Saadan sulle arve e-postile. Kui arve on tasutud ja makse laekunud, panen Sinu tellimuse teele

Vaata pakiautomaatide asukohti: Smartpost, Omniva, DPD.

Aitäh Sulle!

Ühendus iseendaga

Seda 8-eeterlikust õlist koosnevat blendi kasuta juhul, kui sa käid oma teed ja otsid sügavamat elumõtet. See on eneseavastamise blend. Meie kiires ja tehnoloogiaga üleküllustunud ühiskonnas on väheseid, kes võtavad aja, lihtsalt istuvad ja kuulavad oma sisemist häält. “Ühendus iseendaga” loob hetked, kus sa saad ühenduse kõrgema minaga ja oma sügavama sisemise minaga. See on suurepärane blend enne palvetamist või mediteerimist. Enne blendi kasutamist võta hetk vaikust ja hinga mitmed korrad sügavalt. See loob õige meeleolu ja energia. 

Olen mina ise

See 11-eeterlikust õlist koosnev blend on eneseavastamise blend. Ühiskondlikud normid, perekonna ootused, meediakära –  need on kohad, kus tekib konflikt sinu tõelise olemusega. See blend aitab sul olla aus iseenda vastu ja ei lase mitte kunagi kellelgi teisel öelda, kes sa olema peaksid ja milleks sa võimeline oled. Me oleme piiritud olendid ja täis loovat energiat. Meie kohustus on järgida seda energiat ning panna see tegemistesse, mida me siia ilma looma oleme tulnud.
Teine dilemma meie moodsas maailmas on see, et meil on liiga palju valikuid. Tark hing teab mida ta peab valima ning asub tegutsema. Lase sellel blendil juhatada ennast sinu enda juurde tagasi. Sa hakkad nägema, milline tõeline imelisus sa oled. See on ülim enese vastuvõtmine ja aktsepteerimine. Kõik vastused, mida sa otsid, on sinu sees olemas! Ja sa leiad need!

Ma olen vaba

See 8-eeterlikust õlist koosnev blend tuletab sulle meelde, et sa oled vaba ja sinu vabadus kuulub ainult sulle! Mitte keegi ei saa seda piirata! See on suurepärane neile, kes tunnevad, et on lõksus oma eluraskustes ning ei leia teed sellest väljumiseks. Tihti on selle taga hirm, mis põhjustab tunde, et äkki läheb veel hullemaks ning siis jäädaksegi pigem olemasoleva variandi juurde. Regulaarsel kasutamisel aitab see blend sul teadmisele jõuda, et sul on alati vabadus valida midagi muud. Ja alati on palju teisi võimalusi – sul on alati miljon valikut!. Lihtsalt ava oma silmad. Kõige suurem vale on see,  kui sa arvad, et oled lõksus ja pääseteed ei ole. Sa võtad selle omaks ja hakkad sellesse uskuma ja mis kõige hullem, sa juurutad selle endasse jäädavalt. AGA see kõik on üks suur vale! Lihtsalt ava silmad ja vali midagi muud! Vali iga 10 sekundi tagant ja vaata kui põnevaks su elu muutub!

Julgus välja öelda

See 7-eeterlikust õlist koosnev blend on inimesele, kellel on palju ideid ja mõtteid, kuid need ei näe kunagi päevavalgust, sest ta ei ütle neid välja. Vahel me mõtleme, et me ei saa kõike välja rääkida, kuna keegi võib seda isiklikult võtta ja solvuda. Samas hea sõbrana ja armastava pereinimesena on sul õigus puhast tõde välja öelda, mis võib sageli haiget teha. Aga see ongi tõeline sõprus,  hoolimine ja armastus.
“Julgus välja öelda” blendi kasutatakse ka siis, kui sa oled hoidnud tagasi ja varjanud oma tõelist olemust kogu maailma ees. Näiteks võid sa õppida meditsiini, kuid sinu tõeline kutsumus on laulmine. Teised inimesed peavad seda tõeliseks hulluseks ja mõistusevastaseks ja võivad sind isegi mõjutama hakata, kuid laulmine on see, mida sa tõeliselt oskad ja mis tuleb tõeliselt sinu südamest.
“Julgus välja öelda” aitab sul julgelt astuda oma unistuste ja kõrgema kutsumuse poole ning see aitab sul seda kõike ka kogu maailmale jagada.

Liigun õigel teel

See 9-eeterlikust õlist koosnev blend on uue päeva või uue alguse blend. Seda blendi kasutatakse juhul, kui sa liigud oma kindlal teel ning oled valmis tõusma uuele tasandile. Uus päev aitab sul vabaneda vanadest taakadest ning siseneda oma olemuse uuele tasandile. “Liigun õigel teel” blendi kasutatakse ka kõige uue kinnistamiseks. Kõik uus on nüüd uus normaalne.
See on manifesteerimise blend. See juhib su õigete inimeste, võimaluste ja tegevuste juurde, mis toetavad sind ja panustavad sulle sinu kasvamise teel. Sa pead olema valmis ja teadlik selle blendi kasutamiseks, kuna see loob palju muutusi ja muutused polle kunagi mugavad ja kerged. Aga need tasuvad kogu pingutust! Sa oled õigel teel!

Uus algus

See 8-eeterlikust õlist koosnev blend on suurepärane jätkublend “Ühendus iseendaga” blendile.
“Uus Algus” blendi kasuta siis, kui sinu kõrgem kutsumus on leitud. Sa tead, mida sa teed ja kuhu poole liigud. 
See aitab sul olla kindlalt oma teel ja teha tegusid. See aitab hävitada vanu, enesehävitamise mustreid, mille sa ise loonud oled ja  mis ainult takistavad sinu edu. See blend annab sulle rohkem elutarkust ja kindlameelsust sinu uuel teekonnal, mida sa kohe käima hakkad. Sa ei soovi enam iialgi oma vana olemuse juurde tagasi pöörduda, sest see ei teeni sind ja see ei panusta sulle! Nüüd ainult edasi!

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>