Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?
Kehale ja hingele Emotsiooniõli pudelid

HEAOLU

Hind: 15 € (10 ml)

Hinnale lisandub saatekulu.

Emotsiooniõlid rullikpudelis. Pudel on pakendatud karpi. Võimalik valida kuldne, punane või must karp.
Palun vali Sinule sobiv aroomiõli ning kliki “Tellin”. Sisesta oma andmed ning saada tellimus teele. Kui sa soovid mitu õli tellida, kirjuta blendide nimed kõik ühte tellimusse. Saadan sulle arve e-postile. Kui arve on tasutud ja makse laekunud, panen Sinu tellimuse teele

Vaata pakiautomaatide asukohti: Smartpost, Omniva, DPD.

Aitäh Sulle!

Muinasjutt

Tere tulemast muinasjutumaailma! See 9-eeterlikust õlist koosnev blend toob su ellu tõelise maagia ja müstika. Sa tunned ennast tõelise haldja või printsessina, kui seda blendi endale peale kannad. Sa hakkad nägema maagiat oma elus ja imesid juhtub iga päev. Sa hakkad igast pisiasjast rõõmu tundma ja sa oled nii tänulik! Elu on ilus ja probleemidel pole enam sinu elus kohta. Sa oled kõrgema taseme energias ning sellises energias on väga hea enda ellu manifesteerida seda, mida sa südamest soovid. Soovid täituvad sellel energiatasandil, kus sa hetkel viibid. Nii et ole alati kõige kõrgemal tasandil!

Hakkan õnnelikuks

Seda 9-eeterlikust õlist koosnevat blendi kasuta siis, kui sa oled otsustanud, et hakkad õnnelikuks! Õnnelikuks ei tee sind mitte keegi teine, vaid see on sinu enda otsus – NÜÜD! Sa järgned eluvoolule, lased ennast kanda ja võtad vastu kõik, mida sulle kandikul ette tuuakse. Sa oled tänulik! Kui sa oled õnnelik, hakkab küllus sinu poole voolama – lihtsalt võta vastu! Sinu ümber hakkavad koonduma sinu jaoks panustavad inimesed! Sa satud situatsioonidesse, mis toovad sulle rõõmu ja lõbu ning panustavad sulle kõige positiivsemal viisil. Mis saab siin veel paremat olla? Otsusta lihtsalt õnnelik olla!

Tõuse ja sära!

Kas sa oled valmis kogema, et elu ongi nii lihtne – Tõuse ja sära!! Öeldakse, et inimesele saadetakse nii palju raskusi, kui palju ta suudab kanda. Aga nüüd hakkab pendel hoopis teises suunas liikuma!!
See 11-eeterlikust õlist koosnev blend on sulle, kui sa oled valmis tundma elust tõelist rõõmu ja elamine tekitab sinus põnevust ja ärevust. Sa oled valmis selleks, et elu hakkabki sinule parimal moel toimima. Lapsena unistasime me suursugusest elust, maailma muutmisest. Kuhu see unistus kadunud on? Hirmud? LIhtsalt lase lahti ja hüppa – tunne seda lapselikku põnevust ja elurõõmu, ole küsimises. Kui sa oled sellises energias, siis kogu universum on avasüli sinu poole! Just Jump!

Siin ja Praegu

See 10-eeterlikust õlist koosnev blend on mõeldud neile, kellel on raskusi elada hetkes. Meie ühiskonnas on suhtumine, kus valdavalt elatakse tulevikus – muretsetakse tuleviku pärast ning meenutatakse minevikku. Aga praegune hetk???
See blend on ideaalne kroonilistele muretsejatele. Ta toob sind sinu kehasse ja aitab keskenduda praegusele hetkele. Ta aitab sul olla kohal ja igast hetkest rõõmu tunda.

Ole voolamises

See 9-eeterlikust õlist koosnev blend on mõeldud sulle, kes sa tunned, et võitled eluga. Asjad ei lähe nii, nagu sa tahaksid ja pettumus on sinu igapäevane kaaslane. See blend aitab sul olla hetkes ja kulgeda loomulikul viisil eluga kaasa. See on elu usaldamise ja alistumise õppetund. Sa tunned ennast täielikus rahus, lased lahti kõigest, millest kiivalt kinni oled hoidnud ja lased minna. Sa lihtsalt usaldad elu! Seda blendi on hea kasutada ka enne meditatsiooni.

Maagia

Vahel me vajame oma ellu veidike maagiat. Kui sa tahad tunda ennast eufoorilise ja õnnelikuna, siis see segu on just sinule. Ja imed hakkavad juhtuma! Sa hakkad nägema imesid ja ilu kõige lihtsamates asjades. Su vaimsed silmad avanevad,  sa tunnetad sügavalt  inimesi ja loodust enda ümber, sa tajud oma lähedaste ja perekonna armastust.
„Maagia“ blend aktiveerib positiivsed vibratsioonid ja summutab negatiivse.

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>