Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?

AromaTouch® massaaž – kuidas õlid sulle mõjuvad

dōTERRA (CPTG – Certified Pure Therapeutic Grade) Sertifitseeritud Puhta Terapeutilise klassi eeterlikud õlid moodustavad kõige puhtama, ohutuma ja kasulikuma tasemega õlid, mida tänapäeval leida võib. Taimed, mida dōTERRA oma õlide loomiseks on valinud, on kogutud üle kogu maailma erinevatest riikidest, sealt, kus on nende loomulik elukeskkond ning kasvutingimused kõige täiuslikumad. Nad on üliettevaatlikult külmpressitud või destilleeritud, oma kasvu täiuslikul hetkel kogutud ja puhtuse ning kvaliteedi tagamiseks mitmekordselt testitud.

dōTERRA eeterlikud õlid on teaduslikult tõestatud omamaks meditsiinilist ja terapeutilist toimet. Puhta terapeutilise klassi õlidel pole ühtegi kahjulikku kõrvaltoimet,  võib vaid esineda tundlikkust. Õlid jõuavad vereringesse 30 sekundiga.

AromaTouch® massaažil kasutatakse 8 eeterlikku õli, mis lõõgastavad ja tervendavad sinu keha ja vaimu.  Õlide kõrval sama tähtis on kontakt ja puudutus, mida kliendiga luuakse.

RAHU – TASAKAAL – ÜHENDUSE LOOMINE

dōTERRA Balance – see on õli, mille komponentide kooslus loob täieliku rahu ja tasakaalu. See lõõgastab lihaseid  ja kogu keha ning leevendab lihaste- ja liigesevalusid. Õlil on mõnus puidune aroom. Koostis: viirukipuu, kamper, kuusk, harilik soolikarohi, kummel.
Balance õliga luuakse side massaaži saaja ja vastuvõtja vahel.

Lavender – lavendlit on kasutatud rahustamise ja lõdvestumise eesmärgil juba sajandeid. Selle eriline aroom ja teraapiline toime on suurepärased! Aitab vähendada lihaspingeid, tagab hea une, lõõgastab stressiperioodidel.

PUHASTUS – IMMUUNSÜSTEEM

Melaleuca – teepuuõli. See õli on teada-tuntud oma puhastavate omaduste poolest. Sellel õlil on üle 92 koostisaine ja lõputult kasutusvõimalusi! Massaaži juures on Melaleucal puhastav toime.

dōTERRA on Guard – immuunsüsteemi toetav segu. See on üks populaarsemaid õlisid igasuguste külmetushaiguste puhul. Koostis: kaneel, nelk, eukalüpt, rosmariin, metsik apelsin.

AROOMID – LIHASPINGED – LÕÕGASTUS

AromaTouch – aitab maandada pingeid, on rahustav ja lõõgastav. AromaTouch lisab massaažile aroomiteraapilise nüansi. Koostisosad: küpress, piparmünt, majoraan, basiilik, greip ja lavendel. Milline kooslus!

Deep Blue – tuntud kui valuleevendaja igasuguste lihaspingete, valude  ja põletike korral. Samuti mõjub rahustavalt närvisüsteemile. Koostis: talihali, kamper, piparmünt, sinine kummel, saksa kummel, köokuld ja osmantus. Emotsioonide osas aitab vabaneda allasurutud vihast, mis takistab andeksandmist ja elus edasiliikumist.

ELUENERGIA KÄIVITAMINE – MEELEOLU TÕSTMINE

Peppermint – piparmünt-  üks enim kasutatud õlisid üldse. See elavdab kogu organismi ning paneb energiad liikuma. Seepärast on see õli ka massaažis kõige viimane.

Wild Orange – metsik apelsin – magus, puuviljana, värske, tsitruseline aroom. See annab energiat ja tõstab meeleolu.

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>