Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?

Access Bars – restart sinu ajule ja elule

Accessi tehnika on muutuste looja. See on tehnika kogu eluks – tehnika, millega saad ise päevast-päeva tegeleda ja oma elu muuta selliselt, nagu sina soovid. Ainult sina saad ennast muuta, mitte iialgi kedagi teist.

Access Barsi tehnikaga on meil võimalik kustutada ja hävitada kõik „kellegi“ poolt „kirja pandud“ reeglid ja põhimõtted, mida me oleme omaks võtnud, kuid mis meid ei teeni ja mis ei ole meie omad. Meil on võimalik hävitada omaenese loodud põhimõtted ja piirangud, mis takistavad meil elamast täisväärtuslikku elu. Access Barsi tehnikaga on võimalik minna probleemide juuretasandile ja katkestada kõik sidemed.

Tegemist on energeetilise lahtiütlemisega, mille toimimiseks pole vaja, et sinu loogiline mõistus sellest aru saaks. See ongi liiga lihtne, et sellest aru saada. Ja see toimib!

Tehnilisest vaatepunktist on Access Bars 32 punkti pea peal, mis sisaldavad sinu mõtete, uskumuste, põhimõtete, vaatepunktide ja otsuste elektromagnetilisi komponente. Nende punktide õrnal puudutamisel vabastatakse sinu kehast ja elust mõtted, tunded ja emotsioonid, mis sulle ei panusta ja millest oled valmis loobuma.

Kogu Accessi eesmärgiks on väestamine. See baseerub sinu teadlikkuse võimendamisel, et võiksid kõike piiritult tajuda, teada, olla ja vastu võtta. Sina oledki piiritu olend ja sind ei saa mitte keegi takistada valimast iseennast ja oma elu!

Kui sa soovid oma elus midagi muuta, kuid ei tea, kas teed õige otsuse või sa lihtsalt ei julge, siis proovi Access Barsi. See muudab kõik!
Üle Eesti tehakse Barsi päevi, kuhu saad minna lühiseanssi proovima.
Mina teen individuaalseid vastuvõtte, kus tegeleme vaid sinu probleemide ja muredega ja küsime erinevaid küsimusi. Lisaks toetan sind intensiivselt peale seanssi veel 2 kuud, mil võid iga kell mulle helistada või kirjutada, et edasminekuks abi saada. Tähtis on see, et sa saaksid iseendast teadlikuks, kui vägev sa oled ja mida sa kõike tegelikult suudad!

Vali ennast!

kehale-ja-hingele_logo

Liitu meie uudiskirjaga,
et saaksime sulle saata väärtuslikku infot ja häid pakkumisi.

* Uudiskiri ilmub 2-3 korda kuus
See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>