Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?
Slider

Minust

Lihtne on elada kinniste silmadega, saades kõigest, mida näed, valesti aru …“
(John Lennon)

 Kas sul on vahel tunne, et enam ei jaksa? Astud ühest „ämbrist“ teise? Teed nii palju tööd, et öösel magada ei saa, sest aju lihtsalt töötab edasi? Oled närviline? Lained löövad pea peal kokku ja tahaks kõigele käega lüüa ja ära minna? Aga kuhu? Paraku on nii, et põgeneda pole meil kuhugi.

Sageli süüdistame me oma hädades kõiki teisi, aga seda me ei adu, et tegelikult oleme me ise oma mõtete, käitumise ja sõnadega need enda ellu kutsunud. Ega see halb ka ei ole, sest kõik juhtumised on tulnud meile midagi õpetama. Ja need õppetunnid kestavad paraku nii kaua, kuni „eksam“ on sooritatud.

Miks ma seda kõike kirjutan? Olen ise selle kõik läbi teinud – just sellepärast. Paljud kindlasti on. Aastaid tagasi mõtlesin iga päev, et enam hullemaks minna ei saa. Ikka läks. Elu oli täiesti mõistusevastane, lootusetu.

Aga siis muutus kõik ja lausa päevapealt. Tänu oma õele, keda ma oma elu suurimaks suunajaks ja muutjaks pean, sattusin ma teraapiasse, mis muutis kardinaalselt minu mõtlemist ja elu. Seejärel tulid Holistilise Teraapia Instituut, Reiki, Kristallireiki, Inglireiki, kristallimassaaž, Access Consciousness.

Tänaseni on mulle kõige südamelähedasemaks jäänud kristallid. Suhtun neisse suure austuse- ja armastusega. Neis on ülim jõud ja energia. Nad on erapooletud. Nendega on võimalik imesid korda saata!

Kuidas kristallid mind ennast aitavad? Ma olen 16 aastat õppinud muusikat, lõpetanud ülikooli ärijuhtimise alal ja praegu töötan ärisegmendis, kus nalja ei tehta. Aju peab kogu aeg selgelt töötama ja mitu sammu teistest eespool olema. Vigadele ja valedele otsustele kohta ei ole. Vahel on mõttetegevust nii palju, et uinuda on raske.

Selles kõiges on mulle suureks abiks minu kristallid. Nad viivad mu taas tasakaalu ja mis kõige tähtsam, ma saan jälle rahulikult magada ja tööd teha.

Äritegevus ja kristallid on parim kooslus minu elus.

Regiina

Seansid

Iga inimene, kes minu teraapiasse tuleb, on minu jaoks isiksus. Suhtun kõigisse väga individuaalselt. Ma ei ütle ette, millist tehnikat ma kellegi juures kasutama hakkan, kuna see pole võimalik. Kõik selgub inimesega kohtudes, temaga vesteldes ja teda tunnetades. 

Seansi pikkus on 1- 1,5 h. Inimese jaoks on see suur lõõgastusprotsess koos boonustega, mis hiljem tema kehas, tema ümber ja tema lähedastega toimima hakkavad. Kõik lihtsalt hakkab juhtuma!

Soovitavalt võiks käia seanssidel 1 kord nädalas ja seda 4 korda järjest. Hiljem, et end „mitte kaotada“, on soovitav käia vähemalt kord kuus.

Hakka ennast austama ja ära otsi vabandusi!
Enesele valetamine on kõige suurem patt!

AdobeStock_48716510_Preview