EMOTSIOONIÕLID – abimehed igaks päevaks

Elus tuleb ette erinevaid situatsioone, kus tunned, et vajad toetust, kuid mida keegi teine sulle anda ei suuda. Sa ei taha või ei julge lihtsalt rääkida.

Sina ise aga tead täpselt, mida sa vajad – kas sul on mingi sisemine hirm; kas sa soovid vabaneda mingist suhtes, aga ei suuda millegipärast; kas sul jääb puudu motivatsioonist; kas sa oled blokeerinud kanalid, mille kaudu kõik hea sinuni jõuda saaks? Jne jne.

doTerra on välja töötanud erinevad õlide segud, mis toetavad sinu emotsioone. Erinevad õlid mõjutavad sinu meeli ja tundeid – tõstavad energiataset, et saaksid rohkem vastu võtta ja enesekindlam olla; tungivad sügavale sisemusse, et välja tuua sinu päris tõde; annavad sulle julgust oma hirmudele otsa vaadata ja need likvideerida; annavad sulle energia, et lahti lasta sellest, mis sind enam ei teeni ega sulle ei panusta. 

Kui sa näed, et su sõber vajab toetust, aga ta ei taha oma muret kellegagi jagada, kingi talle toetav eeterlike õlide segu. See näitab, et hoolid! 

doTerra sertifitseeritud eeterlikud õlid on teaduslikult tõestatud omamaks meditsiinilist ja terapeutilist toimet. Kõik ongi päris!

Emotsiooniõlidest loe lähemalt SIIT