Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest, mis sulle ei panusta!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast!
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval, mil hakkad seda ise juhtima!
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu!
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud, et pole muudetav, mis tegelikult on muudetav?
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?

AromaTouch® massaaž

See on massaaž nii ihule kui hingele! Tõeline lõõgastus ja tervendus, tõeline tasakaal!

Eeterlikud õlid on looduses naturaalselt leiduvad aromaatsed orgaanilised keemilised ühendid, mida võib leida praktiliselt kõikide taimede seemnetes, vartes, õites, juurtes, koortes ja lehtedes.  Eeterlik õli on puhas, võib öelda, et karge vedelik, mis nahaga kokkupuutel koheselt imendub, jõudes vereringesse 30 sekundi jooksul.

dōTERRA (CPTG – Certified Pure Therapeutic Grade) Sertifitseeritud Puhta Terapeutilise klassi eeterlikud õlid moodustavad kõige puhtama, ohutuma ja kasulikuma tasemega õlid, mida tänapäeval leida võib. Taimed, mida dōTERRA oma õlide loomiseks on valinud, on kogutud üle kogu maailma erinevatest riikidest, sealt, kus on nende loomulik elukeskkond ning kasvutingimused kõige täiuslikumad. Nad on üliettevaatlikult külmpressitud või destilleeritud, oma kasvu täiuslikul hetkel kogutud ja puhtuse ning kvaliteedi tagamiseks mitmekordselt testitud.

dōTERRA eeterlikud õlid on teaduslikult tõestatud omamaks meditsiinilist ja terapeutilist toimet. Puhta terapeutilise klassi õlidel pole ühtegi kahjulikku kõrvaltoimet,  võib vaid esineda tundlikkust.

aroma-2

Seanss

Seansiks varu endale aega 1h. 
Massaaži viin läbi 8 eeterliku õliga, mille kannan tilkadena sinu selgroole. Erinevate võtete abil masseerin õlid sinu kehasse ning need hakkavad seal ise toimetama ja sind tervendama.  Tervendus jätkub ka peale seanssi.

Massaaži teen seljale, kaelale ja edasi kuni pealaeni välja. Seega arvesta, et kannan õli ka juustele.
Samuti teen massaaži jalataldadele ning lõpuks aktiveerin lümfisüsteemi.

Peale seanssi ei tohi kindlasti minna sauna!

Minu isiklik kogemus ütleb seda, et õlid mõjuvad suurepäraselt kaela-, selja- ja turjaprobleemidele, tervendades just neid kohti, mis meil istuva töö juures kõige rohkem pinges on. 
Kuna õlid imenduvad vereringesse, on nende mõju tuntav kogu kehal.
Samuti mõjuvad õlid enesetundele ja emotsioonidele väga positiivselt, võttes maha liigse müra, mis meil peas vahetpidamata toimetab. Sa tunned ennast vabana!

aroma-1

Kui sa soovid, et naturaalne loodus sinu keha ning hinge lõõgastaks ja tervendaks, tule seda kindlasti kogema ja nautima!

See veebileht kasutab küpsiseid.
Loe rohkem SIIN>>